Erasmus+ 2022-2023 KA1

Výzva

2. ročník programu Erasmus+ (KA1) na SZŠ v Trnave

v AKREDITAČNOM OBDOBÍ 2021-2027 a 6. ročník od 1. realizácie programu Erasmus+ na SZŠ, Trnava

Vo výberovej procedúre výzvy 2022 v rámci programu Erasmus+ pre oblasť vzdelávania a odbornej prípravy (OVP), Kľúčová aktivita 1 – Vzdelávacia mobilita jednotlivcov, bol SZŠ Trnava schválený finančný grant na realizáciu projektu:

Odborné zručnosti pre život II.

Projekt zahŕňa niekoľko odborných mobilít pre žiakov rôznych študijných odborov (DFT, FL, ZL, MAS, PS).

Žiaci získavajú možnosť po úspešnom výberovom procese realizovať odbornú prax a prípravu v Čechách, Španielsku, Rakúsku na špičkových pracoviskách:

-       RÚ Kladruby, ČR

-       Lázně Bělohrad, ČR

-       Lekárne Benu v Prahe, ČR

-       Senecura, Traiskirchen, AT

-       Optimamed, Perchtolsdorf, AT

-       Granada, Španielsko a mnohé iné

Akreditácia na programové obdobie 2021-2027 umožňuje našej škole zjednodušený  prístup k financovaniu odborných mobilít z Erasmus+ programu EU.

Vo svojich projektoch presadzujeme horizontálne priority:

· inklúziu,

· digitalizáciu,